Foto in glas | kubus met schuine hoek

Vanaf  40,00

Dit glazen object is gemaakt in de vorm van een kubus, door de schuine hoek wordt de foto naar boven gericht. De door u aangeleverde foto wordt in de kubus gelasergraveerd. U kunt er voor kiezen om de foto in 2D of 3D in de kubus te laten lasergravuren. Een vingerafdruk kan enkel in 2D gegraveerd worden.

Formaten kubus:
Extra small: 40x40x40 millimeter
Small: 50x50x50 millimeter
Medium: 60x60x60 millimeter
Large: 80x80x80 millimeter
Extra large: 100x100x100 millimeter

Extra opties: 

De kubus kan geplaatst worden op een glazen waxinelichthouder of zwart plaatje met LED verlichting. (zie foto’s)
Deze zijn ook beschikbaar in verschillende formaten.

Voor extra small en small kiest u de zwarte LED verlichting van 50×50 millimeter en voor medium, large en extra large kiest u de zwarte LED verlichting van 80×80 millimeter.

Heeft u vragen? Neem contact met ons op.

Voor een extra mooi effect kunt u het object op een led lampje plaatsen waardoor de kubus en de foto mooi opgelicht wordt. Kies hieronder de maat van het gewenste lampje.

(Maximale grootte bestand 128 MB) Wissen

Levertijd: +/- 2 weken

Artikelnummer: 3.000.446 Categorieën: , ,